وقت سفارت فنلاند فوری و تضمینی

دریافت وقت سفارت فنلاند اولین قدم برای اخذ ویزای فنلاند و سفر به این کشور است. هر ساله گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور از طریق سفارت فنلاند درخواست وقت سفارت فنلاند و سپس ویزا می‌کنند تا لحظات به‌یادماندنی برای خود رقم بزنند. برای هر نوع ویزا (توریستی، تجاری، تحصیلی، بازدید از خانواده، الحاق به همسر) و حتی برای لگالایز و تایید مدارک خود نیاز به وقت سفارت دارید.

چنانچه قصد سفر به فنلاند را دارید مطالب این صفحه را مطالعه کنید و برای دریافت مشاوره و خدمات وقت سفارت فنلاند با ما تماس بگیرید.

ویزای فنلاند
1

دریافت وقت سفارت فنلاند

برای دریافت نوبت سفارت فنلاند شما باید اسکن پاسپورت، دعوتنامه یا رزرو هتل و اطلاعات تماس و آدرس خود را برای ما ارسال کنید.

2

آماده سازی و ترجمه مدارک

قبل از حضور در سفارت فنلاند، باید مدارک مورد نیاز سفارت برای اخذ ویزای شنگن را آماده و ترجمه کنید.

3

حضور در سفارت فنلاند

در روز مصاحبه باید در زمان تعیین شده در سفارت فنلاند حاضر شوید. به همراه داشتن مدارک و هزینه پرداختی سفارت الزامی است.

راهنمای وقت سفارت فنلاند و اخذ ویزای شنگن

ویزای فنلاند

دریافت وقت سفارت فنلاند از VFS Global

فنلاند یکی از غنی ترین کشورهای اروپای شمالی است. این کشور به خاطر دریاچه ها و رودخانه های فراوانش «سرزمین هزار دریاچه» نامیده می شود. فنلاند با اقتصاد پایدار، آموزش خوب و مراقبت های بهداشتی پیشرفته است. از ویژگی های مهم این کشور می توان به محیط پاک و طبیعت زیبا، نظام اجتماعی پویا و تمدن پیشرفته آن اشاره کرد.

فنلاند همچنین در رتبه بندی جهانی برای بهبود شاخص های زندگی، رتبه بالا و کیفیت زندگی عالی را داراست. معماری مدرن و طراحی داخلی نیز در  این کشور میزبان جایزه صلح نوبل است. فرهنگ و تاریخ متنوع فنلاند گردشگران و محققان را از سراسر جهان جذب می کند.

بسیاری از افراد به دلیل استانداردهای عالی زندگی و فرصت های شغلی فراوان، مهاجرت به فنلاند را انتخاب می کنند. تعدادی از مسیرهای ورود به فنلاند برای اتباع خارجی از جمله تحصیل، شغل و مهاجرت خانوادگی وجود دارد. 

دانستن زبان فنلاندی و رعایت کلیه قوانین مهاجرتی برای مهاجرت موفق به فنلاند بسیار مهم است. مهاجرت به این کشور می تواند با مدرک و تجربه کاری آسان تر باشد.

برای تجربه ای بهتر، مسافران و مهاجران می توانند از VFS Global برای رسیدگی به درخواست های ویزا و قرار ملاقات های خود برای کشورهایی مانند فنلاند استفاده کنند. در برخی موارد، برای دریافت مدارک لازم برای سفر و یا مهاجرت به فنلاند، یک قرار ملاقات با VFS Global لازم است.

VFS Global با کاهش دردسرهای معمول سفرهای خارجی و و مهاجرت و اطمینان از برآورده شدن همه الزامات، رفتن به فنللاند را ساده‌تر و در دسترس‌تر می‌کند.

سفارت ۲۴ در کنار شماست تا در هر مرحله از فرآیند یاور شما باشد تا سفر و مهاجرت شما به راحتی انجام شده و لذت را با ما تجربه کنید.

شیوه ی دریافت وقت سفارت فنلاند

اول از همه قبل از اینکه بتوانید یک قرار ملاقات با سفارت فنلاند تعیین کنید، باید تصمیم خود را در مورد اینکه از چه مدل  ویزای فنلاند می خواهید استفاده کنید بگیرید. زمانی که نوع ویزای شما مشخص شد، اکنون نوبت ادامه مراحل است.

لطفا جهت تعیین وقت سفارت فنلاند با مشاورین آگاه در سفارت ۲۴ تماس حاصل فرمایید. با کمک مشاوران ما که می توانند در تعیین وقت سفارت به شما کمک کنند، می توانید به سرعت و بدون پیچیدگی ویزای این کشور را دریافت کنید.

انواع وقت سفارت فنلاند کدام ها هستند؟

دریافت ویزای فنلاند
دریافت ویزای فنلاند

قرار ملاقات در سفارت فنلاند بسته به شرایط شما ممکن است عادی و یا فوری باشد. یکی از راه های توصیف این دوره ها به شرح زیر است:

وقت سفارت عادی فنلاند

 • قرار ملاقات عادی نوعی قرار ملاقات است که اغلب برای افرادی ارائه می شود تایم کافی را داشته و عجله ای برای انجام پروسه ندارند. در نظر داشته باشید که در بیشتر موارد، برای گرفتن قرار خود باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانید.

وقت سفارت فوری فنلاند

 • برای افرادی که نیاز به ملاقات فوری در موارد ضروری دارند، قرار ملاقاتی ارائه می شود که به عنوان یک قرار سریع و فوری در نظر گرفته می شود. به طور کلی هزینه این نوع زمان بیشتر است و در کمترین مدت ممکن تنظیم می شود.

دلیل و برنامه سفر شما تعیین می کند که آیا وقت فوری سفارت برای شما ضروری است عادی. قبل از شروع فرآیند درخواست قرار ملاقات، باید گزینه فوری را انتخاب کنید. در غیر این صورت سیستم نوبت دهی سایت VFS به صورت خودکار برای شما وقت سفارت عادی را انتخاب می کند.

انواع ویزاهای فنلاند کدام ها هستند؟

فنلاند هم برای پذیرش و هم برای اقامت، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، ویزاهای مختلفی را ارائه می دهد. ویزا برای اهداف مختلفی اعطا می شود، از جمله، تحصیل، اشتغال، گردشگری و اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت

در فنلاند می توانید با انواع ویزاهای زیر روبرو شوید:

 • ویزای توریستی

ویزای توریستی مجوزهای ورودی است که به بازدیدکنندگان فنلاند اجازه می دهد برای مدت زمانی کوتاهتر از نود روز در کشور بمانند. در صورت داشتن این ویزا می توانید به فنلاند بروید، مکان های گردشگری آن را ببینید و از تجربیات طبیعی و فرهنگی که این کشور ارائه می دهد لذت ببرید

برای دریافت این ویزا باید مراحل لازم را طی کرده و مدارک لازم را پر کنید. علاوه بر این، برای ورود به اتحادیه اروپا (شنگن) باید ویزا داشته باشید زیرا فنلاند عضو این اتحادیه است

برای دریافت ویزای توریستی، باید هدف مشخصی برای سفر به فنلاند داشته باشید و همچنین مدرکی مبنی بر توانایی مالی شما برای پوشش هزینه های سفر و اقامت داشته باشید. این حیاتی ترین نیاز است.

 • ویزای تحصیلی

از طریق استفاده از ویزای دانشجویی، به دانشجویان بین المللی امکان حضور در موسسات آموزشی و دانشگاه های فنلاند داده می شود. به افرادی که دارای این ویزا هستند اجازه اقامت برای مدت معینی در فنلاند داده می شود تا تحصیلات خود را به پایان برسانند

دانشجویان ابتدا باید پذیرش رسمی از یک موسسه فنلاند دریافت کنند و سپس مدارک مالی کافی برای پرداخت هزینه های زندگی و هزینه های تحصیلی خود را ارائه دهند تا درخواستی برای این ویزا ارسال کنند. مدت ویزای تحصیلی معمولاً با توجه به مدت زمان تحصیل تعیین می شود و در صورت طولانی شدن دوره تحصیل، امکان تمدید ویزا وجود دارد

هدف از این ویزا این است که افراد بتوانند در کشوری باشند که از کیفیت زندگی و سیستم آموزشی بالاتری برخوردار است و همچنین قادر به ارتقای توانایی‌های علمی و حرفه‌ای خود در یک محیط تحصیلی بین‌المللی است.

 • ویزای کار

افرادی که مایل به کار در فنلاند هستند، در صورت داشتن ویزای کار، امکان ورود و اقامت موقت در این کشور را دارند. در بیشتر موارد، برای دریافت این ویزا، باید یک پیشنهاد کاری از یک شرکت در فنلاند و همچنین مدرکی مبنی بر مرتبط بودن توانایی ها و تجربه شما با موقعیتی که درخواست می کنید داشته باشید.

در اکثر موارد ویزای کار برای مدت مشخصی اعطا می شود و در صورت ادامه فعالیت شغلی امکان تمدید تاریخ انقضا وجود دارد.

از طریق استفاده از این ویزا به افراد این شانس داده می شود که هم زندگی حرفه ای و هم زندگی شخصی خود را رشد دهند، که به آنها امکان می دهد تجربه حرفه ای جدیدی را در محیط کار فنلاند کسب کنند. علاوه بر این، به عنوان پایه ای برای ارتباطات بین المللی و تبادل ایده های فرهنگی با افراد دیگر عمل می کند.

 • ویزای خانواده

افرادی که مایل به ماندن در فنلاند با اعضای خانواده خود هستند که قبلاً در آنجا زندگی می کنند می توانند با کمک ویزای خانوادگی فنلاند این کار را انجام دهند. این ویزا برای اعضای اصلی خانواده افراد واجد شرایط صادر می شود که شامل همسر، فرزندان و والدین اصلی افراد واجد شرایط می شود

هنگام درخواست برای این ویزا، باید مدارکی را ارائه دهید که مربوط به ارتباط خانوادگی شما و دلایل ماندن در فنلاند باشد. علاوه بر این، باید نشان دهید که از نظر مالی توانایی پوشش هزینه‌هایی را که خود و خانواده‌تان متحمل خواهید شد، دارید

علاوه بر این، ویزای خانوادگی فنلاند این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا با اعضای خانواده که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند، ارتباط نزدیک‌تری ایجاد کنند.

 • ویزای تجاری

افرادی که می خواهند در فنلاند یک کسب و کار ایجاد یا راه اندازی کنند، در صورت داشتن ویزای تجاری از فنلاند، می توانند به منظور انجام عملیات تجاری وارد کشور شوند و در آن بمانند. برای دریافت این ویزا معمولاً داشتن یک طرح تجاری قابل قبول و دریافت مجوز از مقامات مربوطه در فنلاند ضروری است

علاوه بر این، شما باید مدارک لازم را ارائه دهید و نشان دهید که از نظر مالی توانایی پوشش دادن هزینه های اداره شرکت خود و تامین هزینه های خانواده خود در این کشور را دارید

افرادی که دارای ویزای تجاری فنلاند هستند، این شانس را دارند که شرکت خود را راه اندازی کنند یا خدمات مدیریتی را به یک شرکت موجود در یک محیط تجاری بین المللی ارائه دهند. توسعه چشم اندازهای اقتصادی، ایجاد اشتغال و مبادله تجارت با سایر کشورها همگی توسط این ویزا تسهیل می شود.

 • ویزای ترانزیت

افرادی که کل مسیر پروازشان از فنلاند می گذرد و نیاز به توقف کوتاه مدت در این کشور دارند، در صورت داشتن ویزا که به آنها اجازه می دهد برای ویزای ترانزیت فنلاند درخواست دهند، واجد شرایط ورود به فنلاند برای ترانزیت و انتقال به مقصد نهایی خود هستند

این ویزا به شما این امکان را می دهد که اقامت کوتاهی در فرودگاه یا ترمینال های ترانزیت فنلاند داشته باشید و سپس بدون نیاز به دریافت ویزای ورودی به هواپیمای بعدی خود بروید

برای کسانی که صرفاً از فنلاند به عنوان توقفگاه در مسیر خود به مقصد نهایی استفاده می کنند، می توانند این ویزا را دریافت کنند که اغلب برای حمل و نقل کوتاه  ارائه می شود.

 • ویزای شرکت در کنفرانس

ویزای شرکت در کنفرانس نوعی ویزا است که به افرادی اعطا می شود که می خواهند در کنفرانس ها، همایش ها، نمایشگاه ها و سایر رویدادهایی با ماهیت مشابه که در کشور میزبان برگزار می شود، شرکت کنند. به شرکت‌کنندگان اجازه داده می‌شود که برای مدت معینی در کشور میزبان بمانند و از طریق استفاده از این ویزا در فعالیت‌های مرتبط با رویداد شرکت کنند

به منظور تضمین این ویزا، از شما خواسته می شود که علاوه بر مدارک لازم مربوط به امور مالی و اقامتگاه خود، مدرکی مبنی بر شرکت در کنفرانس ارائه دهید

افراد می توانند در مورد آخرین پیشرفت ها و اطلاعات مربوط به حوزه موضوعی خود بیاموزند، و همچنین روابط حرفه ای جدیدی ایجاد کنند. شرکت کنندگان بین المللی در رویدادهای مهم و تخصصی ملزم به داشتن این ویزا هستند که مهمترین ابزار در دسترس آنهاست.

 • ویزای سرمایه گذاری 

هنگامی که افراد تصمیم به سرمایه گذاری و راه اندازی یک شرکت در فنلاند می گیرند، داشتن ویزا که به آنها امکان سرمایه گذاری در فنلاند را می دهد دارایی بسیار ارزشمندی است. برای ورود و اقامت در این کشور، افرادی که توانایی مالی و تخصص مناسب در ایجاد یا حمایت از بنگاه‌های اقتصادی را دارند، واجد شرایط استفاده از این ویزا هستند

برای دریافت این ویزا، شما ملزم به تهیه یک طرح تجاری جامع و همچنین منابع مالی لازم برای تاسیس و مدیریت شرکت هستید و همچنین باید شرایط خاصی را برآورده کنید

مردم از طریق استفاده از ویزای سرمایه گذاری ارائه شده توسط فنلاند تشویق می شوند تا در این کشور چشم انداز اشتغال و توسعه اقتصادی ایجاد کنند. این ویزا همچنین به افراد این فرصت را می دهد که در محیط تجاری کار کنند و سهم قابل توجهی در اقتصاد فنلاند داشته باشند.

 • ویزای ازدواج 

افرادی که تصمیم به ازدواج با یک شهروند یا مقیم فنلاند گرفته اند باید از دولت فنلاند ویزای ازدواج بگیرند. با اخذ این ویزا می توانید به فنلاند مهاجرت کنید تا به همراه همسر یا شریک زندگی خود به خانواده خود بپیوندید

برای دریافت این ویزا، شما ملزم به داشتن رابطه خانوادگی قانونی و همچنین مدارک ازدواج و ارائه مدارک لازم هستید. افرادی که ویزای ازدواج برای فنلاند دریافت کرده اند، این شانس را دارند که در کشوری با کیفیت بالا با همسر یا شریک زندگی خود اقامت کنند و در یک محیط فرهنگی و اقتصادی زندگی کنند. افرادی که شرایط لازم را دارند نیز می توانند با استفاده از این ویزا اقامت دائم فنلاند را دریافت کنند.

 • ویزای تولد فرزند 

خانواده هایی که دارای فرزندانی هستند که در فنلاند متولد شده اند، واجد شرایط دریافت ویزای تولد فرزند از دولت فنلاند هستند. با توجه به این ویزا امکان اقامت کودک در فنلاند وجود دارد و همچنین امکان اقامت والدین در کشور وجود دارد تا بتوانند از فرزندان خود مراقبت کنند

برای درخواست این ویزا، والدین باید مدارکی را که مربوط به تولد فرزندشان است ارائه دهند. والدین می توانند زندگی خود را با فرزند جدید خود به عنوان شهروند فنلاند با اخذ ویزای تولد آغاز کنند که به آنها امکان می دهد به بستگان و اعضای خانواده خود در فنلاند بپیوندند.

 • ویزای دعوتنامه 

یکی از راه های ورود به فنلاند، دعوت از یک شرکت یا شخص فنلاندی است. این به عنوانویزا با دعوتبرای فنلاند شناخته می شود

دعوت کننده فنلاند مسئولیت ارائه این دعوت نامه را بر عهده دارد و متقاضی ویزا نیز مسئول درخواست ویزا در سفارت یا کنسولگری فنلاند در کشور خود با ارائه اطلاعات و مدارک لازم است. رایج ترین دلایل برای دریافت ویزای فقط دعوت به فنلاند، تجارت، تحصیل یا شرکت در یک رویداد سازماندهی شده است.

مدارک لازم برای ویزای فنلاند

برای دریافت ویزا در فنلاند، داشتن مدارک لازم برای هر ویزا ضروری است. این یکی از مهم ترین معیارها است. برای دریافت ویزای فنلاند، فرد ملزم است مدارک لازم را به صورت کلی و بدون خطا به سفارت این کشور ارائه دهد. با توجه به شرایط فرد، سفارت ابتدا تمامی مدارک را بررسی می کند و سپس به فرد ویزا می دهد

موارد زیر در لیست ضروری ترین مدارکی است که باید برای اخذ ویزای فنلاند ارسال شود

 • اثبات تمکن مالی
 • بیمه نامه مسافرتی
 • عکس به تعداد مورد نیاز
 • مدارک شناسایی فردی
 • پاسپورت دارای اعتبار 6 ماه
 • بلیط رفت و برگشت
 • دعوتنامه در صورت وجود
 • مدارک اقامت قانونی
 • مدارک شناسایی فرد
 • ارائه سابقه مسافرت در صورت وجود
 • ارائه مدرک زبان برای ویزاهایی مانند تحصیلی، کاری و

تمکن مالی برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند

وقت سفارت فنلاند
وقت سفارت فنلاند

دانشجویان اکنون بر اساس قانون مجبور به ارائه مدرکی هستند که نشان دهد می توانند هزینه افزایش شهریه 6720 یورو در سال یا 5.60 یورو در ماه را پرداخت کنند. بررسی کنید که نام دانشجو در صورت‌حساب بانکی به‌عنوان مالک نشان داده می‌شود.

برای اثبات اینکه می توانید در فنلاند زندگی کنید، لطفا آخرین صورت حساب بانکی خود را ارائه دهید. در حالی که درخواست شما در حال بررسی است، از شما خواسته می شود که هیچ وجهی را از حساب حذف نکنید

علاوه بر این، شما موظف به ارائه مدارک تکمیلی هستید که منشا پول موجود در حساب شما را روشن می کند. شانس شما برای تایید ویزای دانشجویی زمانی بالاست که وضعیت مالی شما روشن و واضح باشد.

هزینه های دریافت ویزای فنلاند چقدر است؟

هزینه های اخذ ویزای فنلاند معمولا با توجه به سن شما و نوع ویزای مورد نظر شما تعیین می شود که ما در قسمت بعدی موارد را برای شما لیست کردیم:

 1. هزینه ویزای شینگن برای بزرگسالان: ۸۰ یورو
 2. هزینه ویزای شینگن برای کودکان ۶ تا ۱۱ ساله: ۴۰ یورو
 3. هزینه ویزای شینگن برای کودکان زیر ۶ سال: رایگان
 4. هزینه ویزای شینگن برای درخواست سریع ویزا: ۷۰ یورو

زمان معمول جواب ویزای فنلاند چقدر است؟

پاسخ درخواست ویزای شما حدود 14 تا 21 روز کاری پس از انگشت نگاری و ارسال مدارک لازم برای ویزای فنلاند برای شما ارسال می شود و شما به عنوانمتقاضی باید به همراه مدرک هویتی و رسید به دفتر VFS Global مراجعه کند تا پاسخ درخواست ویزای خود را دریافت کند.

بنا به چه دلایلی ویزای فنلاند ریجکت می شود؟

ویزای ورودی به مطابق با سیاست های تعیین شده توسط دولت های بسیاری از کشورها از جمله فنلاند اعطا می شود. آنها ممکن است به دلایلی رد شوند. 

در زیر چند توضیح برای رد ویزای فنلاند آورده شده است:

 • اشتباه یا نادرستی در تکمیل اطلاعات درخواست ویزا: اگر اطلاعات درخواست ویزا نادرست یا ناقص باشد، ممکن است ویزای شما رد شود. بنابراین، حتماً باید اطلاعات درخواست خود را با دقت کامل کنید.
 • عدم تطابق با الزامات ویزا: اگر شما نتوانید الزامات ویزای مورد نظر را برآورده کنید، ویزای شما ممکن است رد شود. این می‌تواند شامل عدم داشتن مدارک مورد نیاز، عدم داشتن موارد مالی کافی برای سفر یا دیگر مشکلات مرتبط با شرایط ویزا باشد.
 • نگرانی های امنیتی: اگر دولت فنلاند مشکوک به امنیت یا تاریخچه شما باشد، می تواند ویزای شما را رد کند. این ممکن است به دلیل گذشته کیفری یا دلایل امنیتی دیگر باشد از جمله قانع نکردن افیسر برای برگشت خود به کشورتان.
 • عدم داشتن تاییدیه و دعوت‌نامه: در برخی موارد، برای درخواست‌های ویزای تجاری یا دعوتی، نیاز به داشتن تاییدیه و دعوت‌نامه از یک شرکت یا فرد در فنلاند دارید. عدم داشتن این تاییدیه می‌تواند از دلایل رد ویزا باشد.
 • ارتکاب تخلفات قبلی: اگر شما قبلاً تخلفی در کشورهای دیگر یا حتی در فنلاند داشته‌اید، احتمالاً ویزای شما رد خواهد شد.
 • عدم ارائه مدارک مورد نیاز: بسته به نوع ویزایی که درخواست می‌کنید، ممکن است نیاز به ارائه مدارک خاصی داشته باشید. عدم ارائه این مدارک یا اطلاعات می تواند منجر به رد ویزا شود.

چگونه برای رفع ریجکتی ویزای  فنلاند اقدام کنیم؟

ما در حال حاضر راه حلی برای رد ویزای فنلاند نداریم. درخواست مجدد برای مدت شش ماه پس از رد شدن مجاز نیست. پس از شش ماه، پس از رفع مشکلات پرونده خود، درخواست خود را مجدداً ارسال کنید.

اعتراض خود را به رد ویزای فنلاند با ارسال نامه یا ایمیل به آدرس درج شده در پایین فرم رد درخواست ارسال کنید. لطفاً مطمئن شوید که نامه اعتراض به زبان انگلیسی نوشته شده باشد

علاوه بر این، مدارک لازم را برای حمایت از ادعای خود مبنی بر اینکه افسران ویزا رد اشتباهی انجام داده اند، اضافه کنید. پاسخنامه چهل و پنج روز کاری پس از ارسال اعتراض نامه به شما تحویل داده می شود.

اطلاعات سفارت فنلاند در ایران، تهران

آدرس: تهرانخیابان شریعتیخیابان میرزاپور(سهیل سابقاین خیابان بین پل زرگنده و پل صدر واقع است (خیابان حدادیانپلاک ۲

تلفن تماس سفارت: ۲۳۵۱۲۲۵۰۰۲۱

کدپستی: ۱۹۳۹۵۱۷۳۳

فکس:۲۲۲۳۶۲۳۰

آدرس پست الکترونیک: [email protected]

ساعات و روزهای کاری سفارت فنلاند: یکشنبه تا چهارشنبه از ساعات ۹  تا ۱۶، اتباع فنلاندی می توانند در این زمان با شماره تلفن ۲۳۵۱۲۰۰۰ تماس بگیرند.

ساعت پاسخگویی به تلفن: یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰

توجه داشته باشید که در فصل تابستان پاسخگویی به تلفن در روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح است

ویزا و اجازه ی اقامت: یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲

سخن آخر

در میان با ارزش ترین ویزاهای منطقه شینگن و جهان، ویزای فنلاند به دارندگان اجازه ورود و اقامت در هر کشور عضو اتحادیه شینگن را بدون نیاز به ویزاهای اضافی می دهد

متقاضیان برای دریافت ویزای فنلاند باید از شرایط خاص آگاهی داشته باشند. ویزاهای تحصیلی، تجاری، سرمایه گذاری، ازدواج و سایر انواع ویزا در این کشور وجود دارد. ویزای فنلاند را می توان با هزینه های مختلف دریافت کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات خود موسسه مهاجرتی sefarat24 در ارتباط باشید. متخصصان ما می توانند تمام اطلاعات مورد نیاز شما را  به طور دقیق و واضح در اختیارتان قرار دهند.

خدمات سفارت ۲۴

کلیه خدمات مربوط به اخذ ویزای توریستی و تورهای مسافرتی اروپا

وقت سفارت فنلاند

برای دریافت نوبت سفارت عادی و یا فوری باید این سرویس را درخواست کنید.

تکمیل فرم سفارت فنلاند

تکمیل فرم سفارت نقش مهمی در دریافت ویزای شما دارد. شما می‌توانید این کار را به کارشناسان ما بسپارید.

رزرو هتل و بلیط فنلاند

قبل از مراجعه به سفارت، شما باید رزرو هتل (ووچر هتل) و رزرو پرواز برای سفر خود را تهیه نمایید.

صدور بیمه مسافرتی

صدور بیمه نامه مسافرتی مورد تایید سفارت های حوزه شنگن و اروپا توسط سفارت ۲۴ انجام می‌شود.

ترجمه مدارک

ترجمه مدارک شما توسط دارالترجمه‌های رسمی و مورد تایید سفارت‌ها انجام خواهد شد.

اخذ دعوتنامه فنلاند

اخذ دعوتنامه نمایشگاهی با توجه به رشته تحصیلی و فعالیت شغلی شما توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

سوالات متداول وقت سفارت و ویزای فنلاند

پرسش و پاسخ
 • اصل پاسپورت متقاضی
 • فرم تکمیل شده سفارت
 • مدارک شغلی و سوابق بیمه
 • اسناد مالی و ملکی
 • ترجمه شناسنامه و کلیه مدارک
 • سه قطعه عکس
 • دعوتنامه (برای ویزای تجاری و بازدید از خانواده)
 • رزرو هتل و رزرو پرواز
 • بیمه مسافرتی

شما می‌توانید حداکثر تا ۶ ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدام به دریافت نوبت نمایید.

به طور معمول مبلغ دریافتی صندوق سفارت کشورهای شنگن ۱۰۰ یورو به ازای هر نفر است.

در صورت حاضر نشدن در تاریخ مصاحبه در محل سفارت، شما No Show خواهید شد و به مدت ۲ ماه امکان دریافت وقت سفارت برای شما وجود نخواهد داشت.

بله، در صورت دریافت دعوتنامه فامیلی و یا دعوتنامه تجاری مرتبط با فعالیت کاری و سوابق شما، احتمال ویزا شدن شما افزایش می‌یابد.

تمکن مالی باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان به ازای هر نفر و با واحد پولی کشور مقصد (یورو/دلار کانادا/دلار) باشد.

خیر، شما باید تمکن مالی و گردش حساب خود را از یک بانک و حساب ارائه کنید.

کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، فنلاند، بلژیک سریع‌ترین زمان‌های مصاحبه را می‌دهند.

معمولا ویزای شنگن اول حداکثر ۱۵ روزه صادر می‌شود.

آدرس سفارت فنلاند: تهران

آدرس سایت سفارت فنلاند: 

مشاوره تخصصی برای اخذ ویزا

ارائه خدمات صدور بیمه مسافرتی، رزرو هتل و پرواز و … برای ارائه به سفارت‌ها

دریافت تلفنی وقت سفارت