وقت سفارت دانمارک فوری و تضمینی

دریافت وقت سفارت دانمارک اولین قدم برای اخذ ویزای دانمارک و سفر به این کشور است. هر ساله گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور از طریق سفارت دانمارک درخواست وقت سفارت دانمارک و سپس ویزا می‌کنند تا لحظات به‌یادماندنی برای خود رقم بزنند. برای هر نوع ویزا (توریستی، تجاری، تحصیلی، بازدید از خانواده، الحاق به همسر) و حتی برای لگالایز و تایید مدارک خود نیاز به وقت سفارت دارید.

چنانچه قصد سفر به دانمارک را دارید مطالب این صفحه را مطالعه کنید و برای دریافت مشاوره و خدمات وقت سفارت دانمارک با ما تماس بگیرید.

ویزای دانمارک
1

دریافت وقت سفارت دانمارک

برای دریافت نوبت سفارت دانمارک شما باید اسکن پاسپورت، دعوتنامه یا رزرو هتل و اطلاعات تماس و آدرس خود را برای ما ارسال کنید.

2

آماده سازی و ترجمه مدارک

قبل از حضور در سفارت دانمارک، باید مدارک مورد نیاز سفارت برای اخذ ویزای شنگن را آماده و ترجمه کنید.

3

حضور در سفارت دانمارک

در روز مصاحبه باید در زمان تعیین شده در سفارت دانمارک حاضر شوید. به همراه داشتن مدارک و هزینه پرداختی سفارت الزامی است.

راهنمای وقت سفارت دانمارک و اخذ ویزای شنگن

ویزای دانمارک

دریافت وقت سفارت دانمارک از VFS Global

در سرتاسر اروپا، دانمارک از دیرباز به عنوان سرزمین قلعه های جنگجویان وایکینگ شناخته می شود. تصمیم این کشور برای خروج از معاهده ماستریخت به معنای پایان عضویت این کشور در اتحادیه اروپا بود. از نظر اقتصادی، دولت دانمارک به منطقه پولی یورو نپیوست و از همکاری نظامی اروپا نیز خارج شد.

دانمارک به عنوان یکی از تأثیرگذارترین کشورهای اروپا، به خاطر سواحل زیبا و ساختارهای سلطنتی باشکوهش شناخته شده است. بسیاری از مردم این قلمرو فانتزی را دوست دارند. با این حال، مسئله اصلی این است که چگونه می توان ویزای دانمارک را تضمین کرد. 

ویزای دانمارک با شهرت فوق‌العاده‌ای که دارد، یکی از پرطرفدارترین مدارک سفر در جهان است. در صورت داشتن ویزای دانمارک که هیچ محدودیتی ندارد، می توانید بدون ویزا وارد منطقه شینگن شوید.

ویزای دانمارک جاذبه های متعددی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند و یکی از محبوب ترین مقاصد اروپایی هم برای گردشگران و هم برای بازرگانان است. با این ویزا می توانید برای مدت کوتاهی یا به طور دائم در دانمارک بمانید.

ویزای شینگن به اندازه ویزای دانمارک حیاتی است. مسافران این فرصت را دارند که وارد هر یک از 26 کشور عضو اتحادیه شینگن شوند و در آن بمانند که دانمارک یکی از آنهاست. شما می توانید آزادانه به داخل دانمارک و سایر کشورهای عضو شنگن با ویزای شینگن سفر کنید. 

لطفاً توجه داشته باشید که ویزاها و رویه های مهاجرت دانمارک در معرض تغییر هستند، بنابراین توصیه می شود قبل از سفر در مورد جدیدترین و جامع ترین اطلاعات تحقیق کنید.

ما در مجموعه مهاجرتی sefarat24 در کنار شما هستیم تا در مورد وقت سفارت دانمارک به تمامی سوالات و دغدغه های شما پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

انواع وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت عادی و فوری در واقع دو نوع انتخاب معمول برای تعیین وقت سفارت دانمارک هستند که در ادامه قصد داریم به توضیح در مورد آنها بپردازیم:

وقت سفارت فوری دانمارک:

کسانی که قصد شرکت در کنفرانس ها، جلسات یا نیاز به مراقبت های پزشکی فوری در دانمارک را دارند، قرار فوری سفارت دانمارک برایشان مفید خواهد بود. عمدتاً به دلیل این واقعیت است که آنها برای رفتن به دانمارک به زمان کمتری از حد معمول نیاز دارند و باید در نظر بگیرند که در این روش هزیمه نسبت به زمان عادی بیشتر خواهد بود.

وقت سفارت عادی دانمارک:

کسانی که برای سفر  و یا مهاجرت عجله ندارند می توانند به سفارت دانمارک مراجعه کنند و از آنجا که ارسال مدارک در وقت عادی بیش از یک ماه طول می کشد تا زمان ملاقات صبر کنند.

انواع ویزاهای دانمارک کدام ها هستند؟

پس از بررسی دانمارک و ویزای شینگن آن، اکنون نسخه های متعدد این ویزا را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

 • ویزای نوع   A

اگر می خواهید مهاجرت کنید یا به این کشور سفر کنید، تحقیق در مورد ویزاهای مختلف دانمارک ایده خوبی است. ویزای نوع A که گاهی اوقات به عنوان ویزای ترانزیت شناخته می شود، اولین ویزای مورد بحث است. اقامت کوتاه مدت در فرودگاه های دانمارک با این نوع ویزا خوب است، اما لطفاً توجه داشته باشید که اجازه خروج از محوطه فرودگاه را نخواهید داشت.

 • ویزای نوع   B

وقتی صحبت از انواع ویزای دانمارک می شود، ویزای نوع B تقریباً مشابه ویزای نوع A است. تنها تفاوت این است که شما مجاز به ترک فرودگاه برای مدت پنج روز و اقامت طولانی مدت در این کشور هستید.

 • ویزای نوع  C

ویزای کلاس C دانمارک یکی از مهم ترین انواع ویزاها محسوب می شود. این ویزاها به بازدیدکنندگانی اعطا می شود که علاقه مند به گذراندن اوقات خوش در دانمارک هستند. این ویزا برای اولین بار با مدت اعتبار کمتر از یک ماه ارائه می شود. با این حال، در صورت درخواست برای ویزای چندگانه، مدت اعتبار ممکن است تا شش ماه یا حتی یک سال افزایش یابد.

 • ویزای نوع   D

تاجران تنها افرادی هستند که واجد شرایط دریافت ویزای نوع D هستند که برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند در دانمارک تجارت کنند. تجار و سایر افرادی که علاقه مند به انجام معاملات تجاری و سرمایه گذاری در دانمارک هستند، کاندیدای عالی برای این ویزا هستند. افرادی که مشغول فعالیت های تجاری هستند این فرصت را دارند که از ویزای نوع D استفاده کنند که به آنها اجازه می دهد برای مدت طولانی در کشور بمانند.

 1. ویزای تحصیلی

دانشجویان کشورهای در حال توسعه که قصد دارند برای ویزای دانشجویی برای تحصیل در دانشگاه یا مؤسسه دیگری در دانمارک اقدام کنند، واجد شرایط درخواست ویزای دانشجویی تحت برنامه ویزای دانشجویی دانمارک هستند.

در طول فرآیند اخذ ویزای تحصیلی دانمارک، آگاهی از این نکته ضروری است که متقاضی باید بتواند زبانی را که دوره های آموزشی به آن ارائه می شود صحبت کند و درک کند. پیش بینی می شود که این قابلیت توسط متقاضی نشان داده شود. علاوه بر این، برای به دست آوردن منابع مالی کافی و پذیرش در موسسه آموزشی انتخابی، رعایت پیش نیازها ضروری است.

 1. ویزای توریستی

آن دسته از بازدیدکنندگان خارج از کشور که می خواهند به منظور گردشگری از دانمارک دیدن کنند، واجد شرایط دریافت ویزای توریستی از دانمارک هستند. اخذ ویزای توریستی دانمارک ممکن است از طریق استفاده از کنسولگری ها یا از طریق موسسه های مهاجرتی مورد تایید و قابل اعتماد انجام شود.

ویزای توریستی دانمارک برای هر تبعه خارجی که مایل به دیدار دوستان یا اقوام مقیم دانمارک است لازم است.

 1. ویزای سرمایه گذاری

انواع ویزا C و D برای توصیف ویزای سرمایه گذاری دانمارک استفاده می شود. کارآفرینی و سرمایه گذاری دو مسیر برای ویزای سرمایه گذاری دانمارک هستند. متقاضیانی که به دنبال ویزای راه اندازی دانمارک هستند باید مدرکی دال بر شرایط مالی عالی ارائه دهند و فعالانه در راه اندازی شرکت حرکت کنند.

ویزای سرمایه گذاری دانمارک که به عنوانویزای طلایینیز شناخته می شود، گزینه مناسب دیگری است. این به آنها اجازه می دهد تا پس از پنج سال اقامت دائم و پس از 9 سال زندگی مداوم در دانمارک به دنبال شهروندی باشند.

کسانی که هر یک از این گزینه ها را در نظر می گیرند باید قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد شرایط خاص هر دسته ویزای دانمارک تحقیق کنند.

 1. ویزای ازدواج

به نظر می رسد که افراد زیادی می خواهند در دانمارک ازدواج کنند. به منظور جلوگیری از ورود کسانی که ازدواج جعلی انجام داده اند، مقامات محدودیت های شدیدی را برای صدور این دسته ویزا در نظر گرفته اند. هرکسی که قصد عقد ازدواج در این کشور را دارد باید حداقل 160 روز قبل از مراسم حاضر شود.

پس از اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج، افراد می توانند به راحتی بین تمامی کشورهای اروپا سفر کنند. علاوه بر این، این افراد قادر به ایجاد حساب و انتقال پول در داخل این کشور هستند. برای دریافت ویزای ازدواج برای دانمارک، افراد ملزم به ارائه مطالب قابل تایید، مانند فیلم ها و تصاویر هستند تا نشان دهند که ازدواج واقعی است.

 1. ویزای کار

در مقایسه با سایر کشورها، روند درخواست ویزای کار دانمارک بسیار سریع و بدون پیچیدگی است. کارفرمایان باید از مراحل اخذ ویزای کار دانمارک آگاه باشند و متقاضیان هنوز باید فهرست طولانی از شرایط را داشته باشند

روند درخواست ویزای کار ممکن است طولانی باشد زیرا تعداد زیادی از کارکنان بالقوه وجود دارد و تعداد موقعیت های موجود در این کشور قابل توجه است.

باید به کارفرمایان اطلاع داده شود که کارگران می توانند به صورت آنلاین برای ویزای کار دانمارک درخواست دهند. آنها می توانند با ایجاد شناسه سفارش پرونده و انتخاب ویزای کاری که برای سناریوی کاری آنها مناسب تر است، این روند را آغاز کنند.

 • 10.ویزای تزانزیت

ویزای ترانزیت دانمارک برای اتباع کشورهای خاصی که باید در خارج از کشور هواپیما را تعویض کنند، ضروری است. کشور محل فرودگاه شرایط ویزا را تعیین می کند.

دانمارک از مقررات حاکم بر منطقه شنگن پیروی می کند. تعدادی از کشورها، از جمله سوریه و اکثر کشورهای جهان سوم، وجود دارند که دانمارک برای سفر از طریق فرودگاه ها، مردم خود را ملزم به دریافت ویزا می کند.

انواع ویزاهای ورود به دانمارک کدام ها هستند؟

وقت سفارت دانمارک
وقت سفارت دانمارک
 • ویزای یکبار ورود (Single Entry)

اگر شخصی ویزای یکبار ورود داشته باشد، فقط یک بار مجاز به ورود به دانمارک است. این نوع ویزا برای کسانی مناسب است که قصد دارند برای یک بار به این کشور سفر کنند. پس از ورود به دانمارک با ویزا که فقط یک بار اجازه ورود را می دهد، این ویزا باطل می شود و برای ورود مجدد به کشور باید ویزای جدید دریافت کنید.

 • ویزای دوبار ورود (Double Entry)

افراد در صورت داشتن ویزای مجاز می توانند دو بار وارد دانمارک شوند. این فرصت در اختیار کسانی قرار می گیرد که قصد سفر به این کشور را در دو مناسبت متمایز دارند. اگر برای بار دوم از این ویزا استفاده کنید، ویزا باطل می شود و برای ورود سوم باید ویزای جدید دریافت کنید.

 • ویزای چندبار ورود (Multiple Entry)

با ویزایی که امکان ورود چندگانه را فراهم می کند، افراد می توانند از آن مکان وارد دانمارک شوند. این نوع ویزا برای کسانی که اغلب به دانمارک می روند یا نیاز به بازدید از کشورهای دیگر دارند مفید است. افراد ممکن است با این ویزا برای مدت زمان مشخصی از کشور دیدن کنند و تا پایان اعتبار آن باقی می ماند.

 • ویزای مولتیپل (Multiple Entry Visa)

ویزای مولتیپل نوعی از ویزای چند بار ورود است که به افراد این امکان را می‌دهد تا در چند نوبت از دانمارک بازدید کنند و از امکانات مختلفی که در این کشور هستند استفاده کنند. کسانی که اغلب برای تجارت، تحصیل یا مسافرت سفر می کنند، اغلب این ویزا را دریافت می کنند. در دانمارک، بازدیدکنندگان مجاز به ورود به کشور بدون نیاز به درخواست مجدد برای ویزا هستند، اگر در طول هر سفر مدت معینی در کشور بمانند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانمارک

مدارک مختلفی برای دریافت ویزای دانمارک باید نشان داده شود و این مدارک بسته به نوع ویزای مورد درخواست متفاوت است:

 • فرم درخواست ویزای دانمارک به‌طور کامل چاپ و امضا شده باشد.
 • دو عکس یکسان با سایز پاسپورت که تاریخ آن‌ها از سه ماه گذشته عبور نکرده باشد.
 • گذرنامه ای که حداقل سه ماه قبل از تاریخ برنامه‌ریزی شده، اعتبار داشته و در ۱۰ سال گذشته صادر شده و دو صفحه خالی داشته باشد.
 • کپی ویزای قبلی در صورت وجود.
 • اثر انگشت متقاضی و امضای دیجیتالی وی.
 • نامه حمایتی (کاورلتر) که هدف شما از بازدید را بیان می‌کند.
 • اطلاعات بلیت پرواز رفت‌و‌‌برگشت.
 • بیمه مسافرتی که در دانمارک و منطقه شینگن نیز معتبر است.
 • اسناد رزرو هتل یا اقامتگاه که مدت اقامت را نشان می‌دهد.
 • پرینت ۳ ماه بانکی جهت اثبات تمکن مالی برای پوشش‌دهی هزینه‌ها.

برای دریافت ویزای دانمارک توجه به این نکته ضروری است که مدارک ارائه شده باید به انگلیسی ترجمه شوند.

تمکن مالی برای دریافت ویزای دانمارک چقدر است؟

توانایی مالی و گردش حساب دو مورد از سوابقی است که در بین موارد ذکر شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دلیل این امر این است که شما قادر خواهید بود به سفارت نشان دهید که دارای تمکن مالی برای تامین هزینه های مربوط به سفر خود هستید و تا زمانی که در دانمارک هستید بر دوش دولت دانمارک نباشید

داشتن تعداد تراکنش های بیشتر و مقدار بیشتری پول در موجودی حسابتان به نفع شما خواهد بود. به طور کلی اما مقدار توان مالی مورد نیاز برای دریافت ویزای دانمارک دویست میلیون تومان است.

هزینه های دریافت ویزای دانمارک چقدر است؟

برای درخواست ویزای دانمارک باید هزینه ای پرداخت کنید. طبق جدیدترین داده ها، هزینه باید برای افراد بالای 12 سال 250 یورو و برای کودکان 6 تا 12 سال 125 یورو باشد. انواع هزینه ها مانند پر کردن درخواست ویزا، تعیین وقت سفارت، رزرو بلیط هواپیما، خرید هتل. کوپن ها و خرید بیمه مسافرتی ممکن است تحت پوشش این مبالغ قرار گیرند.

باید بدانید که اگر درخواست ویزای شما رد شود، کل مبلغ پرداختی خود را پس خواهید گرفت. این یکی از مهم ترین جزئیات است. اگر درخواست ویزای شما با استفاده از این گزینه رد شود، می توانید مطمئن باشید که هزینه درخواستی که پرداخت کرده اید به طور کامل بازپرداخت می شود.

هزینه کل درخواست ویزای دانمارک معمولاً 1000 یورو است. این هزینه تمام مراحل لازم مانند پر کردن فرم، تعیین وقت سفارت، خرید بلیط رفت و برگشت، کوپن هتل و بیمه مسافرتی را پوشش می دهد.

اگر این اطلاعات را همراه با هزینه های دقیق در اختیار داشته باشید، درخواست ویزای دانمارک بسیار ساده تر خواهد بود. به خاطر داشته باشید که شخص متقاضی مسئولیت کامل پوشش هر گونه هزینه ای را که در مدت حضور در سفارت انجام می شود بر عهده دارد.

ویزای دانمارک برای ایرانیان به چه صورت است؟

از آنجایی که دانمارک از نظر اقتصادی و اجتماعی بسیار عالی است و تمامی امکانات را برای آسایش ساکنین خود ارائه می دهد، بدیهی است که مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی حتی کشوری مانند دانمارک نیاز به دلایل خاصی ندارد

به این دلیل است که دانمارک اطمینان حاصل می کند که شهروندانش تمام آنچه را که برای آسایش نیاز است را دارند. از آنجایی که دولت دانمارک سالانه نیروهای بسیار متنوعی را از سراسر جهان به منظور افزایش تعداد شهروندان خود جذب می کند، ویزای دانمارک به عنوان یک شانس برجسته برای مسافران ایرانی تلقی می شود.

به منظور مهاجرت، تحصیل، کار و تفریح، تعداد ایرانیانی که ویزای دانمارک دریافت می‌کنند، به طور سالانه در حال افزایش است. علاوه بر این، افرادی که در حال حاضر در کشورهای دیگر، به ویژه کشورهایی که در خارج از اروپا قرار دارند، نمی توانند بدون دریافت ویزای دانمارک به این کشور نقل مکان کنند. ویزای یکی از کشورهای اروپایی مانند دانمارک برای کسانی که می خواهند به کشورهای عضو حوزه شینگن سفر کنند الزامی است.

زمان معمول جواب ویزای دانمارک چقدر است؟

برای نزدیک شدن به اخذ ویزای دانمارک، واقعاً باید چند مرحله مهم را طی کنید. در واقع، مرحله آخر نوبت شما خواهد بود که منتظر پاسخ درخواست خود برای ویزای ورود به دانمارک باشید. در این دوره، مدت زمان معمولاً بین دو تا چهار هفته متغیر است و ممکن است زمان بیشتری یا کوتاهتری را داشته باشد.

چرا ویزای دانمارک ریجکت می شود؟

ویزای دانمارک
ویزای دانمارک

همه کسانی که تا به حال سعی کرده اند ویزای شینگن را از سفارت یا کنسولگری دانمارک دریافت کنند، احتمالاً تعجب کرده اند که چرا آنها را رد کرده اند. دلایل رد بسیاری از درخواست های ویزای دانمارک نامشخص است و آنها را گیج می کند

به همین دلیل، هدف اصلی این مقاله در این قسمت بیان دلایلی است که چرا چنین اتفاقی می افتد. پیشنهاد ویزا در تمام موارد ذکر شده با رای افسر رد خواهد شد:

 • داشتن سوءسابقه
 • ارائه اسناد جعلی
 • ارائه مستندات و توضیحات ناکافی برای اخذ ویزای شینگن دانمارک
 • پاسپورت قدیمی و یا آسیب‌دیده
 • عدم اثبات برنامه سفر
 • اعتبار نداشتن پاسپورت
 • معرفی‌نامه نامعتبر
 • ناکافی بودن مستندات

شما این امکان را دارید که کاستی های موجود در پرونده خود را برطرف کرده و در صورت عدم پذیرش درخواست مجدد برای ویزا اقدام کنید. شما باید در نامه ای که به سفارت دانمارک ارسال می شود، مخالفت خود را اعلام کنید.

رد ویزای دانمارک ممکن است تجدید نظر آن دشوار باشد. برای شروع، باید اطمینان کامل داشته باشید که انتخاب نادرست بوده و هیچ دلیل معتبری برای رد کردن آن وجود ندارد

در صورتی که درخواست ویزای شینگن دانمارک شما رد شود، درخواست تجدید نظر کتبی مورد نیاز است. نوشتن این نامه به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. شما باید دلیل خود را مطرح کنید که چرا فکر می کنید درخواست شما ناعادلانه رد شده است و تصمیم باید لغو شود

اطلاعات سفارت دانمارک در ایران، تهران

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ قرار دارد.

تلفن: ۲۸۱۵۵۰۰۰

فکس: ۲۲۶۴۰۰۰۷

ایمیل: [email protected]

مراجعه حضوری به سفارت: دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲

پاسخ به تماس‌های تلفنی: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲

سخن آخر

یکی از رایج ترین راه ها برای بازدید از دانمارک این کشور زیبای شمال اروپا ویزای توریستی، دانشجویی یا کاری دانمارک است که  همگی در دسترس هستند.

بنابراین متقاضیان می توانند بهترین و مناسب ترین ویزای مورد نیاز و اهداف خود را انتخاب کنند. برای اطمینان از اینکه تمام فرآیندهای لازم به خوبی انجام می شوند، مهم است که درخواست ویزا را ماه ها قبل از تاریخ عزیمت مورد نظر خود ارسال کنید. هر نوع ویزای دانمارک برای مدت معینی ارائه می شود.

ما در موسسه مهاجرتی sefarat24 تمامی این موارد را برای شما سهل و آسان می کنیم و تا رسیدن به نتیجه در کنار شما هستیم.

خدمات سفارت ۲۴

کلیه خدمات مربوط به اخذ ویزای توریستی و تورهای مسافرتی اروپا

وقت سفارت دانمارک

برای دریافت نوبت سفارت عادی و یا فوری باید این سرویس را درخواست کنید.

تکمیل فرم سفارت دانمارک

تکمیل فرم سفارت نقش مهمی در دریافت ویزای شما دارد. شما می‌توانید این کار را به کارشناسان ما بسپارید.

رزرو هتل و بلیط دانمارک

قبل از مراجعه به سفارت، شما باید رزرو هتل (ووچر هتل) و رزرو پرواز برای سفر خود را تهیه نمایید.

صدور بیمه مسافرتی

صدور بیمه نامه مسافرتی مورد تایید سفارت های حوزه شنگن و اروپا توسط سفارت ۲۴ انجام می‌شود.

ترجمه مدارک

ترجمه مدارک شما توسط دارالترجمه‌های رسمی و مورد تایید سفارت‌ها انجام خواهد شد.

اخذ دعوتنامه دانمارک

اخذ دعوتنامه نمایشگاهی با توجه به رشته تحصیلی و فعالیت شغلی شما توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

سوالات متداول وقت سفارت و ویزای دانمارک

پرسش و پاسخ
 • اصل پاسپورت متقاضی
 • فرم تکمیل شده سفارت
 • مدارک شغلی و سوابق بیمه
 • اسناد مالی و ملکی
 • ترجمه شناسنامه و کلیه مدارک
 • سه قطعه عکس
 • دعوتنامه (برای ویزای تجاری و بازدید از خانواده)
 • رزرو هتل و رزرو پرواز
 • بیمه مسافرتی

شما می‌توانید حداکثر تا ۶ ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدام به دریافت نوبت نمایید.

به طور معمول مبلغ دریافتی صندوق سفارت کشورهای شنگن ۱۰۰ یورو به ازای هر نفر است.

در صورت حاضر نشدن در تاریخ مصاحبه در محل سفارت، شما No Show خواهید شد و به مدت ۲ ماه امکان دریافت وقت سفارت برای شما وجود نخواهد داشت.

بله، در صورت دریافت دعوتنامه فامیلی و یا دعوتنامه تجاری مرتبط با فعالیت کاری و سوابق شما، احتمال ویزا شدن شما افزایش می‌یابد.

تمکن مالی باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان به ازای هر نفر و با واحد پولی کشور مقصد (یورو/دلار کانادا/دلار) باشد.

خیر، شما باید تمکن مالی و گردش حساب خود را از یک بانک و حساب ارائه کنید.

کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، فنلاند، بلژیک سریع‌ترین زمان‌های مصاحبه را می‌دهند.

معمولا ویزای شنگن اول حداکثر ۱۵ روزه صادر می‌شود.

آدرس سفارت دانمارک: تهران خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، شماره ۱۰ 

آدرس سایت سفارت دانمارک: https://iran.um.dk/fa

مشاوره تخصصی برای اخذ ویزا

ارائه خدمات صدور بیمه مسافرتی، رزرو هتل و پرواز و … برای ارائه به سفارت‌ها

دریافت تلفنی وقت سفارت